Thuis Productensfp optische zendontvanger

Optische de Zendontvangermodule GLC-zx-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM van Cisco

Certificaat
China LonRise Equipment Co. Ltd. certificaten
China LonRise Equipment Co. Ltd. certificaten
Klantenoverzichten
Het is goede leverancier met de goede dienst.

—— Teken Rejardest

LonRise het is goederenleverancier het waardezaken is.

—— David Vike Moj

De zeer prettige samenwerking, waardevolle leverancier, zal samenwerking blijven houden

—— Johnny Zarate

Tijdens de levering werden de goederen beschadigd door DHL, maar LonRise schikt de nieuwe goederen aan geschikt ons, werkelijk waarderen de goederen zeer voor onze leverancier

—— Li Papageorge

Trustableleverancier in China, zeer gelukkig om zaken met Lonrise te doen.

—— Rohit Verma

De goede kwaliteit met goede prijs, het is mijn eerste keer om materiaal van China, Snelle levering, DHL te kopen 3 dagen de ervaring aan van Mexico, Nice.

—— Varela van Sergio

Ik ben online Chatten Nu

Optische de Zendontvangermodule GLC-zx-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM van Cisco

Optische de Zendontvangermodule GLC-zx-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM van Cisco
Optische de Zendontvangermodule GLC-zx-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM van Cisco Optische de Zendontvangermodule GLC-zx-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM van Cisco

Grote Afbeelding :  Optische de Zendontvangermodule GLC-zx-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM van Cisco

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Cisco
Certificering: CE
Modelnummer: GLC-ZX-SM
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negonation
Verpakking Details: Gemeenschappelijk Pakket
Levertijd: 2-3 DAGEN
Betalingscondities: De Western Union, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1000 Stuk/maand

Optische de Zendontvangermodule GLC-zx-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM van Cisco

beschrijving
Voorwaarde: BONEN en gebruikt Tak: CISCO
Type: optische transceriver Overdrachtssnelheid: 10/100/1000Mbps
Internet: ethernet optische zendontvanger Garantie: 1 jaar
Hoog licht:

glasvezel transceiver

,

Fibre optic transceivers

Optische de Zendontvangermodule GLC-zx-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM van Cisco

 

GLC-zx-SM Overzicht

 

De industrie-standaard de vorm-Factor van Cisco ® Kleine Pluggable (SFP) Gigabit-Interfaceconvertor (Figuur 1) verbindt uw schakelaars en routers met het netwerk. Het heet-swappable input-output apparaat stopt in een een haven of groef van Gigabit Ethernet. De optische en kopermodellen kunnen op een grote verscheidenheid van Cisco-producten worden gebruikt en in combinaties van 1000base-t, 1000base-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000base-EX, 1000base-ZX, of 1000BASE-BX10-D/U op een haven-door-haven basis worden vermengd.

 

Optische de Zendontvangermodule GLC-zx-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM van Cisco 0

GLC-zx-SM Specificatie

 

 

Algemeen
Apparatentype Van SFP (mini-GBIC) de zendontvangermodule
Bijlagetype Insteekmodule
Benaderende Breedte 0,5 binnen
Benaderende Diepte 2,2 binnen
Benaderende Hoogte 0,4 binnen
Voorzien van een netwerk
Connectiviteitstechnologie Getelegrafeerd
De aanleg van kabelnetten van Type 1000Base-ZX
Gegevens - verbindingsprotocol Gigabit Ethernet
Gegevensoverdrachtssnelheid 1.25Gbps
Optische Golflengte 1550 NM
Maximum Overdrachtafstand 43,5 mijlen (70km)
Eigenschappen Digitale Optische Controle(dom) steun
Volgzame Normen IEEE 802.3z, IEEE 802.3ah
Uitbreiding/Connectiviteit
Interfaces 1 x-netwerk - Ethernet 1000Base-ZX - enige wijze x 2 van LC/PC
Compatibele Groeven 1 x SFP (mini-GBIC)
Milieuparameters
Min Werkende Temperatuur 32 °F
Maximum Werkende Temperatuur 158 °F

 

 

Ander Product

 

 

Het hete verkopen!!
Schakelaars Routers Netwerkmodules Veiligheidsfirewall
Ws-c3850-24t-l CISCO1921/K9 GLC-LH-SMD= ASA5505-K8
Ws-c3850-24t-s CISCO1921-SEC/K9 GLC-SX-MMD= ASA5506-K9
Ws-c3850-24xs-s CISCO1941/K9 SFP-10G-SR= ASA5512-K9
Ws-c3850-24p-l CISCO1941-SEC/K9 SFP-10G-LR= ASA5515-K9
Ws-c3850-24p-s CISCO2901/K9 GLC-BX-D= Asa5515-fpwr-K9
Ws-c3850-48p-l ISR4331/K9 GLC-BX-U= ASA5525-K9
Ws-c3850-12s-s ISR4331-V/K9 GLC-ZX-SMD= Asa5525-fpwr-K9
Ws-c3850-48t-l ISR4431/K9 GLC-EX-SMD= Asa5555-fpwr-K9

 

 

Zaken

 

 

Optische de Zendontvangermodule GLC-zx-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM van Cisco 1 Optische de Zendontvangermodule GLC-zx-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM van Cisco 2 Optische de Zendontvangermodule GLC-zx-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM van Cisco 3

 

Contactgegevens
LonRise Equipment Co. Ltd.

Contactpersoon: Laura

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)