Thuis Productensfp optische zendontvanger

Van de Zendontvangermodules SFP-OC48-IR1= van Cisco SFP de Originele Module OC-48c STM-16c

Certificaat
China LonRise Equipment Co. Ltd. certificaten
China LonRise Equipment Co. Ltd. certificaten
Klantenoverzichten
Het is goede leverancier met de goede dienst.

—— Teken Rejardest

LonRise het is goederenleverancier het waardezaken is.

—— David Vike Moj

De zeer prettige samenwerking, waardevolle leverancier, zal samenwerking blijven houden

—— Johnny Zarate

Tijdens de levering werden de goederen beschadigd door DHL, maar LonRise schikt de nieuwe goederen aan geschikt ons, werkelijk waarderen de goederen zeer voor onze leverancier

—— Li Papageorge

Trustableleverancier in China, zeer gelukkig om zaken met Lonrise te doen.

—— Rohit Verma

De goede kwaliteit met goede prijs, het is mijn eerste keer om materiaal van China, Snelle levering, DHL te kopen 3 dagen de ervaring aan van Mexico, Nice.

—— Varela van Sergio

Ik ben online Chatten Nu

Van de Zendontvangermodules SFP-OC48-IR1= van Cisco SFP de Originele Module OC-48c STM-16c

Van de Zendontvangermodules SFP-OC48-IR1= van Cisco SFP de Originele Module OC-48c STM-16c
Van de Zendontvangermodules SFP-OC48-IR1= van Cisco SFP de Originele Module OC-48c STM-16c Van de Zendontvangermodules SFP-OC48-IR1= van Cisco SFP de Originele Module OC-48c STM-16c

Grote Afbeelding :  Van de Zendontvangermodules SFP-OC48-IR1= van Cisco SFP de Originele Module OC-48c STM-16c

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Cisco
Certificering: CE
Modelnummer: SFP-oc48-IR1
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: Negonation
Verpakking Details: Verzegeld in zak
Levertijd: 2-3 DAGEN
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1000 PC's / maand

Van de Zendontvangermodules SFP-OC48-IR1= van Cisco SFP de Originele Module OC-48c STM-16c

beschrijving
merk: CISCO Apparatentype: Van SFP (mini-GBIC) de zendontvangermodule
Vormfactor: Plug-in module Connectiviteitstechnologie: Wired
Optische golflengte: 1310 NM Lijntarief: OC-48c/STM-16
Hoog licht:

sfp vezelzendontvanger

,

Fibre optic transceivers

 

Van de Modulesfp SFP van Cisco SFP-OC48-IR1= de Originele Cisco OC-48c STM-16c Optische modules

 

 

SFP-oc48-IR1 Overzicht

 

 

SFP-oc48-IR1 is een compatibele oc-48 SFP Optische Zendontvanger van Cisco en is fabriek die met alle noodzakelijke configuratiegegevens wordt voorgeprogrammeerd voor naadloze netwerkintegratie.

 

 

 

 

SFP-oc48-IR1 Eigenschappen



Apparatentype de zendontvangermodule van SFP (mini-GBIC) - de enige wijze van LC
De Insteekmodule van de vormfactor
Optische Golflengte 1310 NM
Gegevens - verbindingsprotocol ATM, SONET/SDH
Maximum Overdrachtafstand 15 km
Afmetingen (WxDxH) 1,37 cm x 5,825 cm x 1,352 cm
Ontworpen voor Cisco-1-haven OC-48c/STM-16 ATM Gedeelde Havenadapter, 2-haven OC-48c/STM-16c POS/RPR Gedeelde Havenadapter

 

 

 

SFP-oc48-IR1 Specificatie

 

SFP-oc48-IR1 Specificatie

Algemeen
Apparatentype Van SFP (mini-GBIC) de zendontvangermodule
Vormfactor Insteekmodule
Voorzien van een netwerk
Connectiviteitstechnologie Getelegrafeerd
Optische Golflengte 1310 NM
Lijntarief OC-48c/STM-16
Maximum Overdrachtafstand 9,3 mijlen
Uitbreiding/Connectiviteit
Interfaces 1 x OC-48c/STM-16 - LC single-mode x 2
Compatibele Groeven 1 x SFP (mini-GBIC)
Afmetingen & Gewicht
Breedte 0,6 binnen
Diepte 2,2 binnen
Hoogte 0,4 binnen
Milieuparameters
Min Werkende Temperatuur 23 °F
Maximum Werkende Temperatuur 185 °F
Verenigbaarheidsinformatie
Ontworpen voor Cisco-1-haven OC-48c/STM-16 ATM Gedeelde Havenadapter, 2-haven OC-48c/STM-16c POS/RPR Gedeelde Havenadapter

 

 

Van de Zendontvangermodules SFP-OC48-IR1= van Cisco SFP de Originele Module OC-48c STM-16c 0Van de Zendontvangermodules SFP-OC48-IR1= van Cisco SFP de Originele Module OC-48c STM-16c 1

 

 

 

Verwante producten

 

 

 

SFP-10G-SR SFP-10G-LRM SFP-H10GB-CU3M

 

SFP-10G-ER SFP-10G-ER QSFP-H40G-CU3M

 

QSFP-H40G-CU0-5M QSFP-H40G-CU5M QSFP-4SFP10G-CU1M

 

 

 

Contactgegevens
LonRise Equipment Co. Ltd.

Contactpersoon: Laura

Tel.: +8618616582084

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)