Thuis ProductenCisco SFP-modules

De originele van de Modules SFP-10g-SR van Cisco SFP van de de Vezel Optische Zendontvanger Kleur van de de Borgtochtklink Beige

Certificaat
China LonRise Equipment Co. Ltd. certificaten
China LonRise Equipment Co. Ltd. certificaten
Klantenoverzichten
Het is goede leverancier met de goede dienst.

—— Teken Rejardest

LonRise het is goederenleverancier het waardezaken is.

—— David Vike Moj

De zeer prettige samenwerking, waardevolle leverancier, zal samenwerking blijven houden

—— Johnny Zarate

Tijdens de levering werden de goederen beschadigd door DHL, maar LonRise schikt de nieuwe goederen aan geschikt ons, werkelijk waarderen de goederen zeer voor onze leverancier

—— Li Papageorge

Trustableleverancier in China, zeer gelukkig om zaken met Lonrise te doen.

—— Rohit Verma

De goede kwaliteit met goede prijs, het is mijn eerste keer om materiaal van China, Snelle levering, DHL te kopen 3 dagen de ervaring aan van Mexico, Nice.

—— Varela van Sergio

Ik ben online Chatten Nu

De originele van de Modules SFP-10g-SR van Cisco SFP van de de Vezel Optische Zendontvanger Kleur van de de Borgtochtklink Beige

De originele van de Modules SFP-10g-SR van Cisco SFP van de de Vezel Optische Zendontvanger Kleur van de de Borgtochtklink Beige
De originele van de Modules SFP-10g-SR van Cisco SFP van de de Vezel Optische Zendontvanger Kleur van de de Borgtochtklink Beige De originele van de Modules SFP-10g-SR van Cisco SFP van de de Vezel Optische Zendontvanger Kleur van de de Borgtochtklink Beige

Grote Afbeelding :  De originele van de Modules SFP-10g-SR van Cisco SFP van de de Vezel Optische Zendontvanger Kleur van de de Borgtochtklink Beige

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: CISCO
Certificering: CE
Modelnummer: SFP-10g-SR
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Verzegeld in zak
Levertijd: 1-2 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 1000 PC's / maand

De originele van de Modules SFP-10g-SR van Cisco SFP van de de Vezel Optische Zendontvanger Kleur van de de Borgtochtklink Beige

beschrijving
merk: CISCO onderdeelnummer: SFP-10g-SR
Kabeltype: MMF Golflengte (NM): 850
De Kleur van de borgtochtklink: Beige Machtsconsumptie (w): 1
Hoog licht:

Cisco Switch Fiber Module

,

de zendontvanger van de ciscovezel

 
 
De originele van de de Module10gbase Vezel SFP-10g-SR van Cisco SFP Optische Zendontvanger
 
 
 
SFP-10g-SR Overzicht
 
 
De Cisco-module van SFP-10g-SR is de multimode 10G-vezel optische zendontvanger, en het steunt tot 400m verbindingslengte wanneer gebruik 4700Mhz km MMF (OM3).
 

De Cisco-Module van 10gbase-SR steunt een verbindingslengte van 26m op standaardFiber distributed data interface (FDDI) - sorteer Multimode Vezel (MMF). Gebruikend 2000MHz*km MMF (OM3), tot 300m zijn de verbindingslengten mogelijk. Gebruikend 4700MHz*km MMF (OM4), tot 400m zijn de verbindingslengten mogelijk.

 

 

SFP-10g-SR Specificatie

SFP-10g-SR Specificaties

Golflengte (NM) 850
Kabeltype MMF
Kerngrootte (Microns)

62.5

62.5

50

50

50

Modale Bandbreedte (Mhz *km) 160 (FDDI)
200 (OM1)
400
500 (OM2)
2000 (OM3)
Kabelafstand 26m
33m
66m
82m
300m
Breng en ontvang Golflengte (NM) over 840 tot 860
De Kleur van de borgtochtklink Beige
Machtsconsumptie (w) 1
Werkende Temperatuurwaaier 0 aan 70°C (32 aan 158°F)
Breng Macht (dBm) over

Maximum: -1.2

Minimum: -7.3

Ontvang Macht (dBm)

Maximum: -1.0

Minimum: -9.9


 
De originele van de Modules SFP-10g-SR van Cisco SFP van de de Vezel Optische Zendontvanger Kleur van de de Borgtochtklink Beige 0
 De originele van de Modules SFP-10g-SR van Cisco SFP van de de Vezel Optische Zendontvanger Kleur van de de Borgtochtklink Beige 1


 
FAQ
 
1. Waar komen uw producten uit?
Elk van onze producten zijn direct van Cisco/Huawei-distributie, Cisco/Huawei-partner. Wij zijn Cisco-partner bij lokaal, met cisco geverifieerde certificatie.
 
2. Als alle equioments kan ik de dienst van lokale cisco kopen?
Voor alle materiaal kunt u de dienst van lokaal kopen, omdat onze goederen slimme netto vrij, allen met schoon serienummer zijn.
 
3. Hoe te om de goederen te verschepen?
Het Lonrisewerk met DHL, FEDEX, UPS en TNT. Uw orde zal door uitdrukkelijke levering worden verzonden huis-aan-huis.
 
4. Wat is uw betalingstermijn?
Wij keuren altijd de vooruitbetaling van 10% goed. Voor samenwerking op lange termijn, kunnen wij nadenken om krediet dienovereenkomstig toe te passen.

 

 

 

Verwante producten

 
 
 
SFP-10G-SR SFP-10G-LRM SFP-H10GB-CU3M  
 

SFP-10G-ER SFP-10G-ER QSFP-H40G-CU3M 
 
QSFP-H40G-CU0-5M QSFP-H40G-CU5M QSFP-4SFP10G-CU1M
 
 
 
 
 
 
 
 

Contactgegevens
LonRise Equipment Co. Ltd.

Contactpersoon: Laura

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)