Thuis ProductenXENPAK Transceiver

X2-10gb-Zr van de de Module10g SFP+ Zendontvanger van de Vezel de Optische Interface Certificatie van het Ijzer Materiële Ce

Certificaat
China LonRise Equipment Co. Ltd. certificaten
China LonRise Equipment Co. Ltd. certificaten
Klantenoverzichten
Het is goede leverancier met de goede dienst.

—— Teken Rejardest

LonRise het is goederenleverancier het waardezaken is.

—— David Vike Moj

De zeer prettige samenwerking, waardevolle leverancier, zal samenwerking blijven houden

—— Johnny Zarate

Tijdens de levering werden de goederen beschadigd door DHL, maar LonRise schikt de nieuwe goederen aan geschikt ons, werkelijk waarderen de goederen zeer voor onze leverancier

—— Li Papageorge

Trustableleverancier in China, zeer gelukkig om zaken met Lonrise te doen.

—— Rohit Verma

De goede kwaliteit met goede prijs, het is mijn eerste keer om materiaal van China, Snelle levering, DHL te kopen 3 dagen de ervaring aan van Mexico, Nice.

—— Varela van Sergio

Ik ben online Chatten Nu

X2-10gb-Zr van de de Module10g SFP+ Zendontvanger van de Vezel de Optische Interface Certificatie van het Ijzer Materiële Ce

X2-10gb-Zr van de de Module10g SFP+ Zendontvanger van de Vezel de Optische Interface Certificatie van het Ijzer Materiële Ce
X2-10gb-Zr van de de Module10g SFP+ Zendontvanger van de Vezel de Optische Interface Certificatie van het Ijzer Materiële Ce X2-10gb-Zr van de de Module10g SFP+ Zendontvanger van de Vezel de Optische Interface Certificatie van het Ijzer Materiële Ce X2-10gb-Zr van de de Module10g SFP+ Zendontvanger van de Vezel de Optische Interface Certificatie van het Ijzer Materiële Ce X2-10gb-Zr van de de Module10g SFP+ Zendontvanger van de Vezel de Optische Interface Certificatie van het Ijzer Materiële Ce

Grote Afbeelding :  X2-10gb-Zr van de de Module10g SFP+ Zendontvanger van de Vezel de Optische Interface Certificatie van het Ijzer Materiële Ce

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Cisco
Certificering: CE
Modelnummer: X2-10gb-Zr
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50
Prijs: Discuss
Verpakking Details: Gemeenschappelijk Pakket
Levertijd: 2-3 dagen
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1000

X2-10gb-Zr van de de Module10g SFP+ Zendontvanger van de Vezel de Optische Interface Certificatie van het Ijzer Materiële Ce

beschrijving
Materiaal: Strijkijzer Voorwaarde: BONEN en gebruikt
Tak: CISCO Type: optische transceriver
Overdrachtssnelheid: 10/100/1000Mbps getest: nieuwe verzegelde doos
Toepassing: Schakelaars/Router Specificatie: X2-10gb-Zr
Hoog licht:

Fibre optic transceivers

,

Ethernet vezel transceiver

X2-10gb-Zr van de de Module10g SFP+ Zendontvanger van de Vezel de Optische Interface Certificatie van het Ijzer Materiële Ce

 

Cisco-x2-10gb-Zr

 

De Specificaties van Cisco x2-10gb-LRM

 

Cisco-16-haven 10, 4 haven, 8 haven, 8-haven 10; Katalysator 3560E-12, 3560E-24, 3560E-48, 3750E-24, 3750E-48, 4500, 4900, 4928 10, 4948 10, 6500, 6900; Linecard e-Reeksen; ME 4924-10; Samenhang 8-haven 10; Supervisormotor 6-e, 6l-e, ii-plus-10, v-10; Virtuele Motor 720 van de Omschakelingssupervisor

 

Het opdracht geven van tot informatie:

  • 10G/OC192/STM-64 X2 1310nm 220m DDM-vezel optische zendontvanger
  • Hoog - kwaliteit met Ce, FCC, en RoHS-certificaten
  • Voorwaarde: Gloednieuw

Één jaargarantie:


Elk van onze Cisco-producten met de garantie van de één jaarvervaardiging of smartnet vrij voor u die smartnet bij u lokaal Cisco kopen.

 

Snellere Levering en Rijke de uitvoerervaring:


Wij kunnen levering uw orde over de hele wereld door DHL, UPS, Fedex. in 3-5days met Rijke ervaring in de uitvoer om uw zorgen te vermijden.

 

Contactdetails:

 

Het Bureau van Shanghai:
Tel.: +8618616582084
Fax: +86-021-56473510
E-mail: laura@lonriseequipment.com
Skype: lonrisesales
Adres: Rm501, de Bouw 42th, Nr 415, ShanQuan-Road, 200443 ZhaBei District, Shanghai, China.


Virieties van betalingsopties:
Wij kunnen de betaling via „Draad goedkeuren ransfer“, „Paypal“, „het Westenunie“. ect.


Beelden voor verwijzing:

X2-10gb-Zr van de de Module10g SFP+ Zendontvanger van de Vezel de Optische Interface Certificatie van het Ijzer Materiële Ce 0

 

 

 

Contactgegevens
LonRise Equipment Co. Ltd.

Contactpersoon: Laura

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)