Thuis Productenethernet netwerkschakelaar

S5720-36c-pwr-EI-AC 28 Ethernet 10/100/1000 PoE+-Havens 4 waarvan Twee doelen dienende 10/100/1000 of SFP 4 10 Jol SFP zijn

Certificaat
China LonRise Equipment Co. Ltd. certificaten
China LonRise Equipment Co. Ltd. certificaten
Klantenoverzichten
Het is goede leverancier met de goede dienst.

—— Teken Rejardest

LonRise het is goederenleverancier het waardezaken is.

—— David Vike Moj

De zeer prettige samenwerking, waardevolle leverancier, zal samenwerking blijven houden

—— Johnny Zarate

Tijdens de levering werden de goederen beschadigd door DHL, maar LonRise schikt de nieuwe goederen aan geschikt ons, werkelijk waarderen de goederen zeer voor onze leverancier

—— Li Papageorge

Trustableleverancier in China, zeer gelukkig om zaken met Lonrise te doen.

—— Rohit Verma

De goede kwaliteit met goede prijs, het is mijn eerste keer om materiaal van China, Snelle levering, DHL te kopen 3 dagen de ervaring aan van Mexico, Nice.

—— Varela van Sergio

Ik ben online Chatten Nu

S5720-36c-pwr-EI-AC 28 Ethernet 10/100/1000 PoE+-Havens 4 waarvan Twee doelen dienende 10/100/1000 of SFP 4 10 Jol SFP zijn

S5720-36c-pwr-EI-AC 28 Ethernet 10/100/1000 PoE+-Havens 4 waarvan Twee doelen dienende 10/100/1000 of SFP 4 10 Jol SFP zijn
S5720-36c-pwr-EI-AC 28 Ethernet 10/100/1000 PoE+-Havens 4 waarvan Twee doelen dienende 10/100/1000 of SFP 4 10 Jol SFP zijn S5720-36c-pwr-EI-AC 28 Ethernet 10/100/1000 PoE+-Havens 4 waarvan Twee doelen dienende 10/100/1000 of SFP 4 10 Jol SFP zijn S5720-36c-pwr-EI-AC 28 Ethernet 10/100/1000 PoE+-Havens 4 waarvan Twee doelen dienende 10/100/1000 of SFP 4 10 Jol SFP zijn S5720-36c-pwr-EI-AC 28 Ethernet 10/100/1000 PoE+-Havens 4 waarvan Twee doelen dienende 10/100/1000 of SFP 4 10 Jol SFP zijn

Grote Afbeelding :  S5720-36c-pwr-EI-AC 28 Ethernet 10/100/1000 PoE+-Havens 4 waarvan Twee doelen dienende 10/100/1000 of SFP 4 10 Jol SFP zijn

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: huawei
Certificering: CE
Modelnummer: S5720-36c-pwr-EI-AC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1unit
Verpakking Details: Nieuw in Doos
Levertijd: 2-3days
Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 50 eenheden/maand

S5720-36c-pwr-EI-AC 28 Ethernet 10/100/1000 PoE+-Havens 4 waarvan Twee doelen dienende 10/100/1000 of SFP 4 10 Jol SFP zijn

beschrijving
Communicatie wijze:: Volledige - duplex & Half - duplex Transmissietarief: 10/100/1000Mbps PoE+
Bijlagetype: Desktop, rek-monteerbare 1U PoE Begroting:: 370 W
Schakelaarcapaciteit: 108Gbps Functie: LACP, POE, QoS, Stapelbaar SNMP,
Garantie: 2 jaar Levertijd: binnen 2 - 3 dagen na ontvangen betaling
Hoog licht:

S5720-36c-pwr-EI-AC

,

het Netwerkschakelaar van 108Gbps Ethernet

,

Het Netwerkschakelaar van Huaweiethernet

De Huawei s5720-36c-pwr-EI-AC Gigabit Schakelaar verstrekt veerkrachtige, energy-efficient GE-havens voor toegangsomschakeling in datacentra, en samenvoegingsomschakeling in de netwerken van de ondernemingscampus. Met de havens van achtentwintig 10/100/1,000 basis-T Ethernet, combo vier omvatten 100/1,000 havens van basis-X SFP en vier de havens van 10G SFP+ en PoE+-functie, zijn prestatiesverhogingen geavanceerd verwerkend hardware, grote MAC-adres en routeringstabellen; Het heeft ook veelvoudige kaartenmodules om klantens aan verschillende behoeften te voldoen. De super Virtuele Stoffen (SVF) steun laat intelligente virtualisatie toe, iStack het groeperen zich, en verrichting in N + 1 reservewijze voor vereenvoudigde O&M en hoge beschikbaarheid. De rijpe IPv6-eigenschappen verzekeren vlotte migratie aan volgende-generatieip voorzien van een netwerk.

Snelle Bril

Figuur 1 toont de verschijning van de schakelaar van Huawei s5720-36c-pwr-EI-AC.

 

Lijst 1 toont de Snelle Bril.

Productcode S5720-36c-pwr-EI-AC
Vaste Havens

28 x 10/100/1,000 basis-T (4 GE Combo SFP)

4 x 10 Jol SFP+

Uitgebreide Groeven Één uitgebreide groef
Geheugen (RAM) 2 GB
Flits 340 MB
MAC Address Table Size Forwarding-Prestaties 64 MAC
Het door:sturen van Prestaties 132 Mpps
Omschakelingscapaciteit 598 Gbit/s
Voeding AC voeding
PoE Gesteund
Vereist voltage

AC

Nominale spanningwaaier: 100V aan 240V AC, 50/60 Herz

Maximumvoltagewaaier: 90V aan 264V AC, 47 Hz/63 Herz

Front Power Input Geen Nr
Typische Machtsconsumptie

zonder PD: 48.5W,

met PD: < 864="">

Afmetingen (W x D x H) 442 mm x 420 mm x 44,4 mm
Gewicht 9,92 kg

Productdetails

Figuur 2 toont het voorpaneel van de schakelaar van Huawei s5720-36c-pwr-EI-AC.

 

Nota:

Vierentwintig havens 10/100/1000base-t van PoE+ Vier combohavens (10/100/1000base-t (PoE+) + 100/1000base-x)
Vier havens van 10GE SFP+ Één miniusb-poort
ETH-beheershaven Één USB-poort
Één consolehaven    

* De consolehaven wordt gebruikt met een consolekabel. De consolekabel wordt niet geleverd met de schakelaar en moet afzonderlijk worden gekocht indien nodig.

Figuur 3 toont het achterpaneel van de schakelaar van Huawei s5720-36c-pwr-EI-AC.

 

Nota:

Grondschroef ESN-etiket
Achterkaartgroef Ventilatorgroef
Groef 2 van de machtsmodule Groef 1 van de machtsmodule

*The de grondschroef wordt gebruikt met een grondkabel.

* U kunt het ESN-etiket te voorschijn halen om adres het van ESN en MAC-van de schakelaar te bekijken.

Geadviseerde Modules

Lijst 2 toont de geadviseerde optische modules.

Model Beschrijving
GE-SFP Optische Zendontvanger
eSFP-GE-SX-MM850 Optische Zendontvanger, eSFP, GE, Multi-mode Module (850nm, 0.55km, LC)
SFP-GE-lx-SM1310 Optische Zendontvanger, eSFP, GE, Single-mode Module (1310nm, 10km, LC)
S-SFP-GE-lh40-SM1310 Optische Zendontvanger, eSFP, GE, Single-mode Module (1310nm, 40km, LC)
S-SFP-GE-lh40-SM1550 Optische Zendontvanger, eSFP, GE, Single-mode Module (1550nm, 40km, LC)
SFP-1000BaseT Elektrozendontvanger, SFP, GE, Elektrointerfacemodule (100m, RJ45)
10G-SFP+ optische Zendontvanger
SFP-10g-USR 10GBase-USR Optische Zendontvanger, SFP+, 10G, Multi-mode Module (850nm, 0.1km, LC)
OMXD30000 Optische Zendontvanger, SFP+, 10G, Multi-mode Module (850nm, 0.3km, LC)
OSX010000 Optische Zendontvanger, SFP+, 10G, Single-mode Module (1310nm, 10km, LC)
Kaart
ES5D21X02S01 2 de Kaart van de 10 die Jolsfp+ Interface (in S5720EI-reeks wordt gebruikt)
ES5D21X02T01 2 de Kaart van de 10 die Jolrj45 Interface (in S5720EI-reeks wordt gebruikt)
ES5D21VST000 Specifieke die stapelkaart met 2*QSFP+-interface (met inbegrip van PCs één van 1M QSFP+ kabel, in S5720EI-reeks worden gebruikt)

Ben met Gelijkaardig Punt vergelijkbaar

Lijst 3 toont de vergelijking van Huawei s5720-36c-EI-AC, s5720-36c-pwr-EI-AC en s5720-36c-EI-28s-AC.

Modellen S5720-36c-EI-AC S5720-36c-pwr-EI-AC S5720-36c-EI-28s-AC
Vaste Havens 28 x 10/100/1,000 basis-T (4 GE Combo SFP), 4 x 10 Jol SFP+ 28 x 10/100/1,000 basis-T (4 GE Combo SFP), 4 x 10 Jol SFP+ 28 x 100/1,000 basis-X SFP (4 GE Combo), 4 x 10 Jol SFP+
Uitgebreide Groeven Één uitgebreide groef Één uitgebreide groef Één uitgebreide groef
PoE Gesteund niet Gesteund Gesteund niet
Het door:sturen van Prestaties 132 Mpps 132 Mpps 132 Mpps
Omschakelingscapaciteit 598 Gbit/s 598 Gbit/s 598 Gbit/s
Front Power Input Nr Nr Nr
Machtsconsumptie 39.5W zonder PD: 48.5W, met PD: < 864=""> 47.9W
 

 S5720-36c-pwr-EI-AC 28 Ethernet 10/100/1000 PoE+-Havens 4 waarvan Twee doelen dienende 10/100/1000 of SFP 4 10 Jol SFP zijn 0
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
S5720-36c-pwr-EI-AC 28 Ethernet 10/100/1000 PoE+-Havens 4 waarvan Twee doelen dienende 10/100/1000 of SFP 4 10 Jol SFP zijn 1
3. Voordelen
S5720-36c-pwr-EI-AC 28 Ethernet 10/100/1000 PoE+-Havens 4 waarvan Twee doelen dienende 10/100/1000 of SFP 4 10 Jol SFP zijn 2
4. Verpakking en het verschepen
S5720-36c-pwr-EI-AC 28 Ethernet 10/100/1000 PoE+-Havens 4 waarvan Twee doelen dienende 10/100/1000 of SFP 4 10 Jol SFP zijn 3
Als u in om het even welk product geinteresseerd bent, heet om te raadplegen welkom!!
Wendy Ho
LONRISE MATERIAALco., LTD

Voeg toe: Rm.805, de commerciële bouw van Rongjin, Rongmei Rd, Songjiang 201613, Shanghai, China.

Whatsapp: +8618616582084

Skype: lonrisesales

Contactgegevens
LonRise Equipment Co. Ltd.

Contactpersoon: Laura

Tel.: +8618616582084

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)