Thuis ProductenCisco SFP-modules

Cisco 10gbase-LR SFP+ SFP-10g-LR 1310nm 10km DOM Optische Zendontvangermodule

Certificaat
China LonRise Equipment Co. Ltd. certificaten
China LonRise Equipment Co. Ltd. certificaten
Klantenoverzichten
Het is goede leverancier met de goede dienst.

—— Teken Rejardest

LonRise het is goederenleverancier het waardezaken is.

—— David Vike Moj

De zeer prettige samenwerking, waardevolle leverancier, zal samenwerking blijven houden

—— Johnny Zarate

Tijdens de levering werden de goederen beschadigd door DHL, maar LonRise schikt de nieuwe goederen aan geschikt ons, werkelijk waarderen de goederen zeer voor onze leverancier

—— Li Papageorge

Trustableleverancier in China, zeer gelukkig om zaken met Lonrise te doen.

—— Rohit Verma

De goede kwaliteit met goede prijs, het is mijn eerste keer om materiaal van China, Snelle levering, DHL te kopen 3 dagen de ervaring aan van Mexico, Nice.

—— Varela van Sergio

Ik ben online Chatten Nu

Cisco 10gbase-LR SFP+ SFP-10g-LR 1310nm 10km DOM Optische Zendontvangermodule

Cisco 10gbase-LR SFP+ SFP-10g-LR 1310nm 10km DOM Optische Zendontvangermodule
Cisco 10gbase-LR SFP+ SFP-10g-LR 1310nm 10km DOM Optische Zendontvangermodule Cisco 10gbase-LR SFP+ SFP-10g-LR 1310nm 10km DOM Optische Zendontvangermodule Cisco 10gbase-LR SFP+ SFP-10g-LR 1310nm 10km DOM Optische Zendontvangermodule

Grote Afbeelding :  Cisco 10gbase-LR SFP+ SFP-10g-LR 1310nm 10km DOM Optische Zendontvangermodule

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Cisco
Certificering: CE
Modelnummer: SFP-10g-LR
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1piece
Prijs: Negonation
Verpakking Details: Elektrostatische zak voor elk
Levertijd: 2-3 dagen
Betalingscondities: De Western Union, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1000piece/Month

Cisco 10gbase-LR SFP+ SFP-10g-LR 1310nm 10km DOM Optische Zendontvangermodule

beschrijving
Materiaal: Strijkijzer Voorwaarde: BONEN en gebruikt
Tak: CISCO Type: optische transceriver
Havenstructuur: de modulariteit Overdrachtssnelheid: 10/100/1000Mbps
De weg: Vezelkanaal getest: nieuwe verzegelde doos
Hoog licht:

Cisco Switch Fiber Module

,

de zendontvanger van de ciscovezel

DOM van Cisco 10gbase-LR SFP+ SFP-10g-LR 1310nm 10km Zendontvangermodule

 

SFP-10g-LR Overzicht

Bieden de s-Klasse 10GBASE SFP+ van Cisco ® de modules (Figuur 1) klanten een verscheidenheid van 10 die Gigabit Ethernet-connectiviteitsopties aan voor Onderneming en datacentrumtoepassingen worden geoptimaliseerd. De s-klasse optica is beschikbaar want het gemeenschappelijkst nodig voor deze toepassingen bereikt.
 
De hoofdlijnen van de modules van Cisco 10GBASE SFP+ omvatten:
● Kleinste 10G-vormfactor
● Commerciële temperatuur (0 aan 70°C) slechts
● Steunen 10GBASE slechts Ethernet
Heet-Swappable input-output apparaat ● dat in aan een haven van Ethernet SFP+ van Cisco-platforms stopt
● Verstrekt flexibiliteit van interfacekeus
● Steunen digitaal optisch controlevermogen
● Cisco-de eigenschap van (ID) van de kwaliteitsidentificatie die een Cisco-platform om zich toelaat die te identificeren - optica door Cisco-technologie wordt gesteund
● Optische interoperabiliteit met de interfaces van 10GBASE XENPAK, van 10GBASE X2, en van 10GBASE XFP op dezelfde verbinding
 
Cisco 10gbase-LR SFP+ SFP-10g-LR 1310nm 10km DOM Optische Zendontvangermodule 0

 

SFP-10g-LR Specificatie

 

De media typen: Single-Mode Vezel (SMF)
TX golflengte: 1310NM.
RX Wavelenght: 1310 NM.
Minimum Optische Begroting: 9 dB
Maximumafstand: 10km/20km
Gesteunde Datasnelheid: 1.25-10.31 Gbps
Gesteunde Toepassingen: 10G Ethernet (10.31Gbps), Gigabit Ethernet (1,25 Gbps), STM-64 (9.95Gbps)
DDM/DOM: Steun
Temperatuurwaaier: Standaard0°-70°c
Schakelaars: Dubbele LC
De Bandbreedte van de Txgolflengte: 100 NM (1260-1360 NM)
De Bandbreedte van de Rxgolflengte: 100 NM (1260-1360 NM)
Minimum die Macht overbrengen: -5 dB
Maximum die Macht overbrengen: 1 dB
Ontvangersgevoeligheid: -14 dBm
Ontvangersoverbelasting: 0,5 dBm
Verspreiding: 140-160 ps/nm
Zendertype: DFB-Laser
Ontvangerstype: SPELDfotodiode
Macht: +3.3V kies voeding uit
Chipset: STELREGEL, MINDSPEED, SEMTECH
Naleving: Ce, Klasse 1 FDA en iec60825-1 Volgzame Laserveiligheid, RoHS, sff-8431, SFP MSA

 

10g-SFP-20 zijn Multi-Vendor Compatibele SFP+ (Kleine Pluggable Vormfactor) Zendontvanger van MSA, die over de Dubbele optische kabel van (SMF) van de Vezel Single-Mode Vezel werken

Het heeft minimum gewaarborgde optische begroting van 9 dB, met in de meeste gevallen is genoeg om ongeveer 20 km-afstand te bereiken. Nochtans, is de afstand enkel indicatieve die parameter voor comfort van identificatie wordt berekend. Uiteindelijk berekenen wij afstand die in rekenings minimale optische begroting en gemiddelde vermindering van optische aanleg van kabelnetten in de industrie nemen. Deze zender van de de hoogste kwaliteitsdfb Laser van het zendontvangergebruik met het in werking stellen van bij nominale golflengte 1310 NM. en 1310 NM. De ontvanger van de SPELDfotodiode.

Het steunt de optische diagnostiek van DDM/DOM, met verstrek kenmerkende informatie over de huidige exploitatievoorwaarden. 10g-SFP-20 werken in Standard 0°-70°C-temperatuurwaaier en hebben Dubbele LC-interface.

 

De kwaliteit en de normen zijn de stichting van LONRISE. Wij worden toegewijd aan het voorzien van klanten van opmerkelijke, norm-volgzame producten en de diensten. LONRISE heeft vele controles van het kwaliteitssysteem, zoals Ce, RoHS, FCC overgegaan, een internationaal genormaliseerd kwaliteitsborgingsysteem opgezet en uitvoerde gestandaardiseerde beheer en controle in de loop van ontwerp, ontwikkeling, productie, strikt installatie en de dienst.


 
Ander Product
 

De Modules van Cisco 10GBASE SFP+
Cisco-SFP-10g-SR
Cisco SFP-10g-LRM
Cisco SFP-10g-bxd-I
Cisco SFP-h10gb-CU1M
Cisco SFP-h10gb-cu2-5M

 

Zaken

 
Cisco 10gbase-LR SFP+ SFP-10g-LR 1310nm 10km DOM Optische Zendontvangermodule 1 Cisco 10gbase-LR SFP+ SFP-10g-LR 1310nm 10km DOM Optische Zendontvangermodule 2 Cisco 10gbase-LR SFP+ SFP-10g-LR 1310nm 10km DOM Optische Zendontvangermodule 3

Contactgegevens
LonRise Equipment Co. Ltd.

Contactpersoon: Laura

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)